20/03/2019 Συνάντηση φοιτητών του Τμήματος ΜΒΓ με το Ίδρυμα Fulbright στις 5/4/2019

Την Παρασκευή 5 Απριλίου 2019, το Εργαστήριο Μοριακής Γενετικής & Φαρμακογονιδιωματικής-Τοξικογονιδιωματικής θα υποδέχεται την κ. Els Siakos-Hanappe, Συντονίστρια του Ελληνικού Προγράμματος Fulbright, η οποία θα είναι διαθέσιμη για συναντήσεις με τους φοιτητές του Τμήματος ΜΒΓ που ενδιαφέρονται για σπουδές στις Η.Π.Α. και ειδικότερα για τα προγράμματα υποτροφιών Fulbright.

Οι συναντήσεις θα έχουν ως σκοπό τη συμβουλευτική και γι'αυτό θα απευθύνονται σε μικρές ομάδες τριτοετών, τεταρτοετών ή μεταπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος που ενδιαφέρονται και θα έχουν προηγουμένως αντλήσει τη σχετική πληροφόρηση από την ιστοσελίδα του Ιδρύματος Fulbright (www.fulbright.gr), ώστε να έχουν εντοπίσει σχετικά πεδία ενδιαφέροντός τους.

Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στις 5/4/2019, στην Αίθουσα Ηλεκτρονικών Υπολογιστών του Τμήματος, μεταξύ 11:00-13:00.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείσθε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας, μέχρι τη Δευτέρα 1 Απριλίου, μέσω της ηλεκτρονικής φόρμας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Πληροφορίες: Αναπλ. Καθηγ. Σωτηρία Μπουκουβάλα (Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)